У Вас є питання щодо оформлення документів на нерухомість?
Заповніть форму, ми зателефонуємо для консультації:

ТЕХНІЧНЕ
ОБСТЕЖЕННЯ

Інструментальне технічне обстеження будівель і споруд допоможе встановити загальний технічний стан будівлі, а також ступінь її руйнування чи пошкодження. Паспортизація необхідна для того, щоб своєчасно виявити аварійні й передаварійні ситуації під час експлуатації будівлі.

Паспортизації підлягають всі будівлі, якою б не була форма їх власності. Якщо ж відсутній паспорт технічного стану, це загрожує накладенням штрафних санкцій та припиненням робіт на підприємстві під час проведення перевірок відповідними органами. Тому вкрай важливо своєчасно замовити обстеження об'єкта, яке наша організація проведе професійно з урахуванням всіх його особливостей.

Сертифіковані експерти проводять обстеження та обміри, за допомогою спеціальних засобів та інструментів отримують показники та обчислюють результати, виконують фотофіксацію об'єкта. В результаті замовник отримує документ про наявність(або відсутність) дефектів чи пошкоджень, які повинні своєчасно усуватися для безпеки людей при експлуатації будівлі.

За результатами обстеження ми надаємо звіт і заповнений паспорт технічного стану будівлі:
  • квартири, житлові будинки;
  • будівлі та споруди громадського призначення;
  • будівлі та споруди промислових комплексів.
Техічне обстеження та паспортизація будівель і споруд
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
СЕРТИФІКАТИ ІНЖЕНЕРІВ
Заповніть форму, щоб в найкоротший термін розпочати обстеження, отримати звіт і заповнений паспорт технічного стану будівлі
НЕОБХІДНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ?
ВСІ ПОСЛУГИ
Техінічна
інвентаризація
Техпаспорт на нерухомість та об'єкти благоустрою
Технічне
обстеженння
Техічне обстеження та паспортизація будівель і споруд
Оцінка
майна
Експертна оцінка майна та майнових прав