Корисні статті

Паспорт оздоблення фасадів

Паспорт зовнішнього оздоблення фасадів представляє самостійну проєктну документацію або складову частину розділу «Архітектурні рішення», в якій існує потреба при новому будівництві, а також реконструкції, яка тягне за собою зміну зовнішнього вигляду будівлі. Паспорт повинен складатися з візуальної, графічної й текстової частини, а саме:

 1. Титульного аркуша з вихідною інформацією про об'єкт (назва проєкту, його адреса, найменування замовника і проєктної організації).
 2. Генерального плану - схеми розміщення об'єкта відносно інших будівель, доріг і т.п.;
Фото фіксації зовнішнього оздоблення фасаду будівлі на цей час (в разі реконструкції будівлі).
 1. Графічного матеріалу, який повинен містити в собі інформацію про кольорове і фактурне рішення фасадів об'єкта, з обов'язковим маркуванням всіх елементів.
 2. Специфікації з виділенням типів обробки й квітів по RAL відповідно до промаркованих елементами.
 3. Візуального представлення фасаду майбутньої будівлі (перспективне зображення з урахуванням наявного екстер'єру).
 4. Готовий документ узгоджується в місцевих органах містобудування та архітектури, за фактом його затвердження, згідно з ним, виконуються роботи по зміні зовнішнього вигляду об'єкта архітектури.

Етапи узгодження «паспорти оздоблення фасадів»:

 • Ордер на початок робіт;
 • Розробка документа спеціалізованою організацією;
 • Узгодження паспорта обробки;
 • Ордер на закриття робіт.
 • У паспорт оздоблення фасадів - (обмірні креслення, фото будівлі, ситуаційна схема, креслення фасадів, розробка проєктних рішень вхідної групи, підбір матеріалів фасаду і їх розкладка).

До технічного супроводу входять роботи з підготовки правильного пакета документів, підготовки листів, запитів і подача документів і проєкту від імені замовника в погоджувальні органи місцевої влади. Узгодження передбачає собою отримання всіх необхідних документів, за винятком згоди від сусідів і правовстановлюючих документів, необхідних для відкриття і закриття ордера.
Made on
Tilda