У Вас є питання щодо оформлення документів на нерухомість?
Заповніть форму, ми зателефонуємо для консультації:

ПРО НАС

ТОВ "СОДЕЛЬ" ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС З 2011 РОКУ
"Вона відчутна, міцна, красива. З моєї точки зору, вона навіть артистична. Я просто обожнюю нерухомість." — Дональд Трамп
3000+

Розроблено технічних паспортів
100 000+

Експертно оцінено одиниць майна
1000+

Зроблено топографо-геодезичних зйомок
400+

Виконано технічних обстежень об'єктів
Ми запитали ключових співробітників, що вони думють про ТОВ "СОДЕЛЬ"
СЛОВО КОМАНДІ

"Що на вашу думку найважливіше у вашій роботі?"
— У ТОВ "СОДЕЛЬ" ми вважаємо педантичність головною запорукою бездоганної роботи, адже маємо справу з технічною документацією. Тому кожен спеціаліст неймовірно відповідальна людина.
"Як давно працює компанія та які досягнення на сьогодні?"
— Ми працюємо з 2011 року. За цей час ми маємо понад 500 ключових клієнтів середнього та великого бізнесу в Україні, нам довіряють понад 7 000 українців. Ми пишаємось, що виконали понад 500 тех.паспорти магазинів АТБ, Запорізька ГЕС, Дніпровський цирк; оцінили майно компаній Вода Донбасу, Укренерго, Інтерпайп, Укртелеком; розробили проєкти на земельні ділянки для компаній ДТЕК, Покровський ГОК, ДМЗ.

"Чому слід довірити оформлення документів саме вам?"
— Окрім того, що ми є професіонали своєї справи, ми швидко адаптуємось під наше мінливе законодавство, тому наші клієнти значно заощаджують свій час і кошти.
"Вам подобається працювати в компанії?"
— Ми підтримуємо один одного в роботі постійно, а також полюбляємо спільний відпочинок як активний на природі - влаштовуємо спартакіади, запливи на байдарках, так і яскравий тематичний - новорічні вечори, відзначаємо професійні свята та дні народження колег. Улюблена гра - Мафія та QuizNight. Тому в нашій команді завжди весело, дружньо та яскраво!
НАША КОМАНДА
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!
Колектив ТОВ «СОДЕЛЬ» - це професійна, молода та творча команда, де кожен відповідальний, принциповий та талановитий спеціаліст закоханий в свою справу.

Основна наша перевага - це комплексний підхід до виконання задач клієнта, оскільки ми маємо професіоналів геодезистів, землевпорядників, оцінювачів, інженерів, експертів та юристів. Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію та слідкуємо за змінами законодавства. Завдяки широкій географії надання послуг ми відвідали кожен куточок України, що мотивує розвиватись, шукати нові рішення, ділитись та обмінюватись досвідом з колегами.

Для кожного замовника мы пропонуємо особистий підхід в вирішенні завдання та досягенення мети. Для зручності комунікації ми знаходимось в центрі міста Дніпро, також використовуємо сучасні засоби зв'язку - онлайн-чат, ZOOM, Viber, Telegram, що дає можливість оперативно спілкуватися та буди на зв'язку 24/7.

Цікаві факти про нашу роботу, новини та корпоративні заходи можна відслідковувати в соціальних мережах на нашій сторінці Instagram та Facebook.

Професіоналізм нашої команди підтверджується багатьма відповідними сертифіками.
СЕРТИФІКАТИ
Серед наших клієнтів, - не лише тисячі громадян України, а і великі підприємства
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ОТРИМАЙТЕ
Необхідні документи на нерухомість
Всі етапи фахівці нашої команди проходять за вас! Ви не стоїте в черзі і не витрачаєте свій час. Довіртеся професіоналам з 10-річним досвідом.
Ми вирішимо всі питання з оформлення нерухомості за вас
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
* Політика конфіденційності